Bilet İptali / 444 72 01 Biletexpert.com web sitesi, mobil uygulamaları, acenteleri ve çağrı merkezi üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızı ve satın almış olduğunuz biletlerinizi PNR No ve yolcunun soyisim yada cep telefon numarasını yazarak sorgulama sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Otobüs Bileti Kalkışa Kaç Saat Kala İptal Edilebilir?

Saat

Firma

12

TURAY

12

ADIYAMAN_GULARAS

3

ADIYAMAN_UNAL

4

AS_TURIZM

12

BAYBURT_TUR

6

CESUR_BINGOL

6

CSR_TURIZM

12

ELAZIGLILAR

12

ESADAS

12

HAS

2

HAS_AS

12

HAZAR

3

INCI

12

ISPARTA

6

IST_ULUSOY

12

KANBEROGLU

2

KLASNET

2

KOKSALLAR

4

KUTAHYA_LIDER

12

LIDER_ADANA

6

LUKS_BARIS

6

LUKS_EREGLI

Saat

Firma

6

LUKS_EROVA

3

LUKSMERSIN

6

MALATYA_KERNEK

3

MARAS_AKSU

6

MARTUR

12

MERSIN_TRAVEL

6

MIS_AMASYA

3

OZ_ELBISTAN

3

OZLEM_ADANA

2

SAFRAN

6

SIIRT_PETROL

3

SINOP_BIRLIK

72

SMILETUR

3

STAR_BATMAN

24

TOKAT

6

TOKAT_KALE

4

TOSYA_TUR

6

VARAN_YURTDISI

3

VILLA_ADANA

6

VIVA

12

YENI_ADANA

Otobüs Bileti İptali Nasıl Yapılır ?
Sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
Uçak Bileti İptali Nasıl Yapılır ?
Uçak bilet iptali için 444 72 01 numaralı BiletExpert Çağrı Merkezinden ya da ilgili havayolunun çağrı merkezinden bilet iptali işlemi yaptırmanız gerekmektedir. BiletExpert.com sitemizden aldığınız uçak biletinin iptali sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.
Budo Bileti İptali Nasıl Yapılır ?
Budo bilet iptali için 444 72 01 numaralı BiletExpert Çağrı Merkezinden ya da Budo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
İptal Edilen Bilet İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır ?
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.