Hakkımızda

Visa Grup, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Tüfekçi tarafından kurulup 2006 yılından bugüne kadar Turizm, Otelcilik ve Reklamcılık hizmetlerinde Türkiye de ve yurt dışında bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Visa Grup Turizim Reklam İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti.
Türsab 10161 belge numarası ile Turizm acentası hizmetleri sağlamaktadır. Türkiye’nin seçkin hava, kara ve deniz yolu yolcu taşımacılığında hizmet veren şirketlere elektronik ortamda biletexpert.com üzerinden online bilet satışı hizmeti sağlamaktadır.

Visa Grup çatısı altında Hesaplı Kiralık, Exprego, Bilet Expert, White house residence konaklama hizmetleri ve Compact Production Reklam ajansı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Merkezi istanbul Avrupa yakası Basın Express Yolu 212 Ağaoğlu Binasında bulunan Visa Grup, geçmişten bugüne kadar yapılan başarılı çalışmalarla İnternet teknolojileri, Otelcilik ve reklamcılık konularında ihtisaslaşmış kadrosuyla yenilikçi düşünce yapısına, günümüz teknolojilerine ve zamana ayak uydurarak müşteri memluniyetini ilke edinen bir markalar zinciridir.

Acenta İşletme Belgemiz

Marka Tescil Belgemiz